Doprava a platba

Jak zboží posíláme a kolik to stojí?

Zboží zasíláme přes Zásilkovnu – můžete si vybrat, buď doručení na jednu ze 400 poboček Zásilkovny nebo doručení přímo k Vám na adresu kurýrem (taktéž přes Zásilkovnu):

 

Záslaní na pobočku Zásilkovny:  79 Kč
Dobírka
30 Kč
Platba kartou Zdarma
Objednávka nad 1000 Kč Doprava ZDARMA!

 

Všechny zásilky se zbožím na skladě objednané do 21:00, odešleme následující pracovní den. Pokud si zboží objednáte a nebude se Vám líbit, můžete nám ho vrátit do 14 dnů a vrátíme Vám peníze zpět. 

Možnosti placení

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

 

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky. Pro případné reklamace nebo dotazy k platbám můžete kontaktovat přímo společnost ComGate Payments, a.s., Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové, e-mail: platby-podpora@comgate.cz, tel: +420 228 224 267.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz