DOPRAVA NAD 800 KČ ZDARMA | ODESLÁNÍ DO 24H | 30 DNÍ NA VRÁCENÍ | DÁRKOVÉ BALENÍ

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Z čeho jsou šperky vyrobené?

Šperky jsou vyrobené z chirurgické oceli s označením 316L. Šperky jsou povrchově upraveny pozlacením nebo postříbřením. Všechny naše šperky jsou zároveň hypoalergenní, což znamená že nevyvolávají alergické reakce a jsou tedy vhodné pro alergiky.

Jsou šperky v dárkovém balení?

Ano, naše šperky zasíláme v sametovém sáčku s naším logem nebo v dárkové krabičce (záleží na produktu).

Jak mám se šperky zacházet?

Doporučujeme šperky nevystavovat zbytečnému kontaktu s vodou, mýdlem nebo jiným chemikáliím. Zároveň doporučujeme si šperky sundat při sportu nebo jiných aktivitách, kdy dochází k nadměrnému pocení. 

Kdy mi zásilka bude doručena?

Pokud si objednáte zboží skladem, odesíláme ho do 24 hodin. Dopravním společnostem standardně trvá 1 pracovní den, než zásilku doručí. Zboží vám můžeme doručit přímo na Vaší adresu nebo na jednu ze 400 našich výdejen.

Je možné šperky nejdříve vidět?

Ano, na produkty je možné se podívat na jedné z výdejen nebo v sídle naší společnosti na adrese Malesická 1177/6, Plzeň po předchozí domluvě na telefonním čísle 603 424 347.

Je možné produkty vrátit?

Produkty je možné vrátit kdykoliv během 30 dní od doručení zásilky. Možné je okamžité vrácení peněz nebo výměna za jiný produkt. Zboží nám stačí zaslat na naše sídlo společnosti Lionsway s.r.o., Malesická 1177/6, Plzeň 318 00. 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz